Ana Sayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Referanslar     İletişim

İlk askımızı ürettiğimiz günden bu yana tam 15 yıl geçti ve bu süre zarfında çok değerli kazanımlar sağladık. Edindiğimiz her tecrübeyle size daima en iyisini sunmaya çalıştık. Zaten yola çıkarken amacımız “en büyük” olmak değil her zaman “en iyi” olabilmekti. İşte bu yüzden işimizin hangi parçası, hangi aşaması olursa olsun, ister kritik ister sıradan bir konu, her zaman aynı ciddiyetle ve özenle çalıştık. Bu sayede bugün sizlerin takdiriyle kendi endüstrimizde ülke sınırlarında “en iyi” olma amacımıza ulaştık.

Şimdi hedefimiz, hizmet ettiğimiz çorap sektörüyle uluslararası düzeyde entegrasyon sağlamak. Bu nedenle küresel firmalarla iletişime geçtik ve çabalarımızın sonucunda “onaylı üretici” unvanları edindik. Bununla birlikte uluslararası çorap üreticileriyle doğrudan ticari ilişkiler kurduk ve böylece ilk adımlarımızı atmış olduk.

Bu hedefimizi gerçekleştirme yolunda biliyoruz ki duyduğunuz güven bizi amacımıza emin adımlarla taşıyacaktır. Bu güvenin sırrı ise, doğru ve kaliteli ürünün, istenilen şartlarda ve zamanında size ulaşması için her detaya özenle yaklaşmamızda saklı.
Çünkü inanıyoruz ki, küçük detaylar büyük farklar yaratır…

VİZYON
Tasarım yaparak değer yaratan, uluslararasi düzeyde taninan bir firma olmak.

MİSYON
Her bir çorabın özenle sergilenmesini sağlamak.

Ana Sayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Referanslar     Sosyal Sorumluluk     İletişim
Designed by Matsiyah Design Studio 2012   |   Türkçe - English